61003, м. Харків,
пров. Плетньовський,
буд. 5
Харківський інститут фінансів
Київського національного торговельно-економічного університету
(057) 731-33-65
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Успіхи студентів

 
2002-2003 навчальний рік
 
 Романова А. -  Гран – Прі Міжнародного фестивалю дитячої народної творчості «Золотий лелека» отримала студентка у номінації – декоративно-прикладне мистецтво у 2002 році.
Саприкін Г. у конкурсі «Аудитор-2003» видавничо-консалтингової компанії «Фактор» посів ІІ місце серед студентів вищих навчальних закладів міста Харкова.
Кононенко Н. нагороджена дипломом Х міжнародної студентської наукової конференції «Життєві цінності студентства на початку ХХІ століття» у 2003 році.
Момрик С. нагороджена Дипломом за ІІ місце в номінації «Художня фотографія» на п’ятій виставці творчих робіт викладачів, співробітників та студентів вищих навчальних закладів Харківщини у 2003 році;
У 2002-2003 навчальному році збірна команда навчального закладу посідала І командне місце у спортивних іграх комітету з фізкультури та спорту виконкому Червонозаводської районної ради. Команда з ритмічної гімнастики мала почесне І місце в обласних змаганнях.
 
 
2003-2004 навчальний рік
 
Павленко Н.Л. - отримала Диплом за І місце Харківського регіонального етапу V Всеукраїнського конкурсу «Молода економіка» за студентську наукову роботу у 2004 році
Доюженко Т.В - Дипломом за ІІ місце Харківського регіонального етапу V Всеукраїнського конкурсу «Молода економіка» нагороджена студентка (керівник Суріна О.В.) за наукову роботу у 2004 році.
Козубська А. нагороджена Дипломом за І місце в номінації «Файна» на Українському студентському фестивалі реклами у 2004 році.
Павленко Надія Леонідівна, студентка 3 курсу, отримує стипендію Харківського фінансового міського голови «Обдарованість» у 2003/2004 навчальному році.
У 2003-2004 навчальному році збірна команда виборола у Спартакіаді Харківського обласного управління з фізичної культури та спорту ІІ місце у змаганнях з футболу, ІІІ місця – з шахів, настільного тенісу та легкоатлетичного кросу серед навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації
 
 
2004-2005 навчальний рік
Кішмарія Р. нагороджена Дипломом Міжнародного фестивалю танцю «Кришталева корона -2004»;
Кочура Д. у 2005 році стала переможницею Всеукраїнського конкурсу молодих виконавців «Перлини України»;
Кравченко Л. у 2005 році стала лауреатом обласного конкурсу художньої самодіяльності молоді до Дня міста Харкова.
 
2005-2006 навчальний рік
 
Чаплигіній Людмилі Миколаївні висловлена Подяка за участь у І турі Конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностю «Фінанси» у 2005/2006 н. р. і підготовлену змістовну наукову роботу.
Мусаєвій Аллі Віталіївні висловлена Подяка за участь у І турі Конкурсу студентських наукових робіт за спеціальностю «Фінанси» у 2005/2006 н. р. і підготовлену змістовну наукову роботу.
Шумейко Альоні Олександрівні висловлена Подяка за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук і підготовлену змістовну наукову роботу.
Ковальов Сергій Олександрович, студент 1 курсу, нагороджується Почесною грамотою за перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничих, технічних і гуманітарних наук.
Підкопай Інна Валеріївна, студентка 1 курсу, нагороджується Почесною грамотою за перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничіх, технічних і гуманітарних наук.
Перелік Тетяна Анатоліївна, студентка 1 курсу, нагороджується Почесною грамотою за перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничіх, технічних і гуманітарних наук.
Андронова Марія Сергіївна, студентка 1 курсу, нагороджується Почесною грамотою за перемогу в І турі Всеукраїнського конкурсу наукових робіт з природничіх, технічних і гуманітарних наук.
Дюженко Тетяну Вікторівну, студентку 4 курсу, нагороджено Дипломом учасника районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Студент вищого навчального закладу».
Каламайко Наталю Вікторівну, студентку 4 курсу, нагороджено Дипломом учасника районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Студент вищого навчального закладу».
Яковець Наталю Іванівну, студентку 3 курсу, нагороджено Дипломом як учасника районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Культура та освіта».
Передерій Наталю Миколаївну, студентку 3 курсу, нагороджено Дипломом як учасника районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Громадська діяльність».
Пономаренко Катерину Анатоліївну, студентку 3 курсу, нагороджено Дипломом як учасника районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Громадська діяльність».
Прохоренкову Тетяну Олександрівну, студентку 4 курсу, нагороджено Дипломом як переможця районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Громадська діяльність».
Криворучко Діну Петрівну, студентку 4 курсу, нагороджено Дипломом як переможця районного конкурсу «Молода людина  року» у номінації «Громадська діяльність».
Танцювальний колектив «Джам-Форс» нагороджено Грамотою за участь в регіональному фестивалі виконавців естрадної пісні «Жива вода - 2006».
Команда КВН – нагороджена грамотою за І місце на першому Всеукраїнському фестивалі КВН серед вузів Міністерства фінансів України, який відбувався у м. Одеса.
Команда №1 з аеробіки, нагороджується Грамотою за ІІ місце у відкритому кубку Червонозаводського району з аеробіки між командами вищих навчальних закладів.
Команда №3 з аеробіки, нагороджується Грамотою за ІІІ місце у відкритому кубку Червонозаводського району з аеробіки між командами вищих навчальних закладів.
Команда з настільного тенісу, нагороджується Дипломом за ІІ місце у районних змаганнях з волейболу в залік спортивних ігор  Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Команда з волейболу, нагороджується Дипломом за ІІ місце у районних змаганнях з волейболу в залік спортивних ігор  Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Команда (жіноча) з баскетболу, нагороджується Дипломом за ІІ місце у спортивних іграх Червонозаводського району по баскетболу між командами вищих навчальних закладів.
Команда (чоловіча) з баскетболу, нагороджується Дипломом за І місце у спортивних іграх Червонозаводського району по баскетболу між командами вищих навчальних закладів.
Команду ХФ УДУЕФ Комітет з фізичного виховання та спорту нагороджує Дипломом за ІІІ місце в змаганнях обласної ХІІІ Спартакіади серед команд ВНЗ І-ІІ р. акредитації Харківської області за програмою «Спорт протягом життя» з кросу по І групі.
Команду ХФ УДУЕФ Комітет з фізичного виховання та спорту нагороджує Дипломом за ІІІ місце в змаганнях обласної ХІІІ Спартакіади серед команд ВНЗ І-ІІ р. акредитації Харківської області за програмою «Спорт протягом життя» з легкої атлетики по І групі.
Команда ХФ УДУЕФ нагороджується Грамотою Комітету фізичної культури і спорту за ІІ місце в спортивних іграх Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Танцювальний колектив «Джам-Форс» нагороджено Дипломом за активну участь у районному театралізованому заході «Острів здоров’я», присвяченому Міжнародному Дню здоров’я.
 
 
2006-2007 навчальний рік
Брикіна Н.І. – отримала Диплом ІІ ступеня, за перемогу на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт із галузі «Економіка і підприємства і управління виробництвом», яка відбувалася 24 травня 2007 року на базі Донецького університету економіки і торгівлі. (тема доповіді«Реінжиніринг бізнес-процесів на сучасному промисловому підприємстві».
Підкопай І.В. студентка 2 курсу, нагороджується Почесною грамотою за ІІ місце за кращій виступ на XIV Міжнародній студентській конференції «Система образования Украины в условиях глобализации: состояние и прогнозы» секція «Проблемы здорового образа жизни студенческой молодежи», яка відбувалася у квітні 2007 року в ХГУ «НУА» (тема доповіді «Туризм як один із засобів формування здорового способу життя молоді»);
отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківському  інституті управління (тема доповіді «Власність та приватизація»)
Наркізов М.М, студент 5 курсу, нагороджується Почесною грамотою за високі показники у виконанні завдань комп’ютерного тестування у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади 2006/2007 н.р. за спеціальностю «Фінанси», економічний факультет Київського національного університету імені Тараса Шевченко.
 Кулик Ю.О. студентка 3 курсу, нагороджується Почесною грамотою за ІІ місце за кращій виступ на XIV Міжнародній студентській конференції «Система образования Украины в условиях глобализации: состояние и прогнозы» секція «Реализация личносных и профессиональных качеств студентов» яка відбувалася у квітні 2007 року в ХГУ «НУА»
висловлена Подяка за високі досягнення в Олімпіаді з іноземних мов(англійська), яка походила 20.02.2007 р. на кафедрі іноземних мова НТУ «ХПІ»;
нагорожена грамотою за перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу, м. Київ (тема наукової роботи «Розвиток та формування демократичних рухів та організацій в Україні у другій половині 50-х на початку 80-х років XX століття»);
Шибалкіній Ю. С. -  висловлена Подяка за високі досягнення в Олімпіаді з іноземних мов(англійська) та за участь у студентській науковій конференції, яка походила 20.02.2007 р. на кафедрі іноземних мова НТУ «ХПІ».;
Отримала грамоту ХФ УДУЕФ за VІ місце на  Олімпіаді з інформатики і комп’ютерної техніки;
Отримала грамоту ХФ УДУЕФ за І місце на  Олімпіаді з дисципліни «Вища математика»;
Найдьонова Г.В. –  отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківськикому  інституті управління;
отримала грамоту та диплом за ІІІ місце на Всеукраїнській науковій конференції студентів «Актуальні проблеми розвитку харчових виробництв, ресторанного господарства і торгівлі», яка відбулася 11.04.2007 р. на базі ХДУ харчування та торгівлі (тема доповіді «Історичний аспект подвійного запису»).
Ільченко Н.В. – отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківськикому  інституті управління (тема доповіді «Потребности – основа мотивации труда»);
нагороджена грамотою за перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу, м. Київ (тема наукової роботи «Теоретичний аспект гармонізації фінансової звітності в сучасних умовах господарювання»).
Уварова О.В. – отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківськикому  інституті управління (тема доповіді «Малое предпринимательство в переходной экономике Украины»).
Котенко А.О. – отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківськикому  інституті управління.
Матвиєвська Є.С. – отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківському  інституті управління (тема доповіді «Сущность переходной экономики и ее главные задачи»).
Осипова Л. М. – отримала сертифікат за участь у студентській науково-практичній конференції на тему: «Студентська наукова діяльність в умовах входження України у світовий та європейський простір», яка проходила 1 березня 2007 року в Харківському  інституті управління (тема доповіді «Дифференциация доходов населения»).
Левченко О.В. - нагороджена грамотою за перемогу у І турі Всеукраїнського конкурсу, м. Київ (тема наукової роботи «Процеси глобалізації як передумова євроінтеграційної спрямованості соціально-економічного розвитку України»).
Миненко В. І. - подяка за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт (тема наукової роботи «Роль бюджетних інвестицій у формуванні дохідної частини зведеного бюджету України»).
Отримав грамоту за практичну спрямованість дослідження на Міжнародній студентській науковій конференції «Взаємозв’язок бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики у сфері державного регулювання економіки», яка проходила 17-19.05. 2007 р. у Буковинській державній фінансовій академії, м. Чернівці (тема доповіді «Сучасний стан та перспективи розвитку податкової політики України»)
 Семенко Л.П. – отримала сертифікат за участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Взаємозв’язок бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики у сфері державного регулювання економіки», яка проходила 17-19.05. 2007 р. у Буковинській державній фінансовій академії, м. Чернівці (тема доповіді «Аудит державних підприємств: перспективи впровадження»).
Биструшкіна О. С.  – отримала сертифікат за участь у Міжнародній студентській науковій конференції «Взаємозв’язок бюджетно-податкової та грошово-кредитної політики у сфері державного регулювання економіки», яка проходила 17-19.05. 2007 р. у Буковинській державній фінансовій академії, м. Чернівці (тема доповіді «Проблеми оцінки якості бухгалтерського обліку підприємств в системі державного регулювання економіки»).
Колупаєва І.О. - подяка за участь у І турі Всеукраїнського конкурсу, м. Київ.
Міщенко Х.О. - Грамота НАУ ім. Жуковського ХАІ за перемогу у відбірковому турі ІІ етапу Всеукраїнської студентської олімпіади. Дисципліна «Інформатика», спеціальність 6.050100 «Фінанси», напрям 0501 «Економіка і підприємництво».
Багач Ю.  отримала грамоту ХФ УДУЕФ за І місце на  олімпіаді з інформатики і комп’ютерної техніки;
Миргород М.І отримала грамоту ХФ УДУЕФ за ІІІ місце на  олімпіаді з інформатики і комп’ютерної техніки;
Чорна Ю.В. отримала грамоту ХФ УДУЕФ за ІІІ місце на  олімпіаді з інформатики і комп’ютерної техніки;
Скоропад Є.В. отримав грамоту ХФ УДУЕФ за ІІ місце на  Олімпіаді з дисципліни «Вища математика»;
Дрьомов Я.І. - отримав грамоту ХФ УДУЕФ за ІІІ місце на  Олімпіаді з дисципліни «Вища математика»;
Біндюг Р.С. - отримав грамоту ХФ УДУЕФ за ІІІ місце на  Олімпіаді з дисципліни «Вища математика».
Команда №1 з аеробіки, нагороджується Грамотою за ІІІ місце у відкритому кубкі Червонозаводського району з аеробіки між командами вищих навчальних закладів.
Команда №2 з аеробіки, нагороджується Грамотою за ІІ місце у відкритому кубку Червонозаводського району з аеробіки між командами вищих навчальних закладів.
Команда (Чоловіча) з валейболу, нагороджується Дипломом за ІІІ місце у районних змаганнях з волейболу в залік спортивних ігор  Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Команда (Жіноча) з валейболу, нагороджується Дипломом за ІІІ місце у районних змаганнях з волейболу в залік спортивних ігор  Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Команда (Чоловіча) з баскетболу, нагороджується Грамотою за ІІ місце у спортивних іграх Червонозаводського району по баскетболу між командами вищих навчальних закладів.
Команда (Жіноча) з баскетболу, нагороджується Грамотою за ІІ місце у спортивних іграх Червонозаводського району по баскетболу між командами вищих навчальних закладів.
Команда (Жіноча) з баскетболу, нагороджується Грамотою за ІІ місце у спортивних іграх Червонозаводського району по баскетболу між командами вищих навчальних закладів.
Команда ХФ УДУЕФ нагороджується Грамотою Комітету фізичної культури і спорту за ІІ місце в спортивних іграх Червонозаводського району  між командами вищих навчальних закладів.
Команда КВН – нагороджена грамотою за І місце у другому Всеукраїнському фестивалі КВН серед вузів Міністерства фінансів України.
Команда КВН – нагороджується грамотою Червонозаводської районної ради за ІІ місце у фестивалі-конкурсі команд КВН ВНЗ району.
Кравченко Л. - Лауреат Харківського міського конкурсу художньої самодіяльності «Студентська весна 2007» в номінації «вокаліст»;
 Твердохліб А. О. студентку 3 курсу, нагороджено Дипломом як переможця конкурсу-огляду студентської творчості вищих навчальних закладів Червонозаводського району, володар титулу «Дівчина –весна 2007».
Нестерчук В. – отримав свідоцтво про участь протягом квітня-травня 2007 року у програмі «Гендерна просвіта студентства Харківщини» у рамках обласної програми «Молодь Харківщини 2007».
Фоміна А. – отримала свідоцтво про участь протягом квітня-травня 2007 року у програмі «Гендерна просвіта студентства Харківщини» у рамках обласної програми «Молодь Харківщини 2007».


2007 – 2008 н.р.

Ваврик О.В. грамота від ХНЕУ за кращу доповідь у Міжвузівській науково-практичній конференції молодих вчених та студентів "Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку і аудиту в Україні".

Герасимова А.В. – сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір".  
Ільченко Н.В. – сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір".  
Кулик Ю.О.
– подяка від кафедри іноземних мов НТУ "ХПІ" за високі досягнення в Олімпіаді з іноземних мов (англійська). 
Миненко В.І.
– диплом від ХІФУДУФМТ за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, магістрів і студентів старших курсів "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні", робота якого посіла ІІІ місце; 
Могільченко В.
– грамота від Харківького Союзу Страховиків за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, магістрів і студентів старших курсів "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні"; 
- сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір". 
Підкопай І.В.
- сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір"; 
 
- сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір"; 
- грамота від Червонозаводської в місті Харкові ради за ІІ місце в районному конкурсі "Молода людина року" в номінації "Наукова діяльність"; 
- диплом за участь у міському конкурсі наукових студентських робіт в номінації "Державне управління, право та менеджмент". 
Псковська І. Ю.
- диплом ІІІ ступені від ХІФУДУФМТ за доповідь на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку недержавного пенсійного забезпечення». 
Скотаренко А.О.
– від ХНЕУ за участь в роботі Міжвузівської науково-практичної конференції молодих вчених та студентів "Актуальні проблеми та перспективи розвитку обліку і аудиту в Україні". 
Усова О.
– диплом І ступеня від Харківського державного університету харчування і торгівлі за активну участь у Всеукраїнській науковій конференції студентів "Актуальні проблеми розвитку харчових виробництв, ресторанного господарства і торгівлі". 
Шибалкіна Ю.С.
– диплом від ХІФУДУФМТ за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, магістрів і студентів старших курсів "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні", робота якої посіла І місце; 
- грамота від Харківського Союзу Страховиків за участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції молодих вчених, магістрів і студентів старших курсів "Фінансові послуги та розвиток суб’єктів господарювання в Україні"; 
- похвальна грамота від Харківського інституту управління за участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір", доповідь якої відзначена в числі кращих; 
- грамота за участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів "Інтеграційні процеси в економіці Україні", де вона посіла І місце на секції "Конкурентоспроможність підприємств: продукції, інновації, персонал"; 
- сертифікат за участь у Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів "Регіональний аспект трансформації процесів в економіці";

- грамота від Буковинської державної фінансової академії за використання інноваційних методів в наукових дослідженнях на Міжнародній науково-практичній конференції молодих вчених та студентів "Регіональний аспект трансформаційних процесів в економіці"; 
- грамота від ХІФУДУФМТ за І місце в Олімпіаді з дисципліни "Іноземна мова (за професійним спрямуванням)"; 
- подяка від кафедри іноземних мов НТУ "ХПІ" за високі досягнення в Олімпіалі з іноземних мов (англійська) та за участь у студентській науковій конференції. 
Шмигаренко Р.М.
– диплом від ХІФУДУФМТ за участь у Круглому столі "Актуальні проблеми суб’єктів господарювання: науково-практичний аспект". 
- сертифікат від Харківського інституту управління за активну участь у Міжвузівській студентській науковій конференції "Студентська наукова діяльність в умовах входження України в Європейській та Світовий простір". 
Яковенко О.
– грамота від Харківського державного університету харчування і торгівлі за активну участь у Всеукраїнській науковій конференції студентів "Актуальні проблеми розвитку харчових виробництв, ресторанного господарства і торгівлі". 
Джам - Форс
грамота від ХІФУДУФМТ за активну участь у художній самодіяльності. 
Команда КВК
– диплом від ХІФУДУФМТ за зайняте І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі КВК серед ВУЗів Міністерства фінансів України. 
Ломако Б.О.
грамота від ХІФУДУФМТ за перемогу в конкурсі "Студент ХІФУДУФМТ 2006-2007 н.р." у номінації "Громадська діяльність". 
Кравченко Л.М.
– диплом від Червонозаводської в місті Харкові ради за участь у районному конкурсі "Молода людина року" в номінації "Культура та мистецтво"; 
- диплом від ХІФУДУФМТ за перемогу в конкурсі "Студент ХІФУДУФМТ 2006-2007н.р." у намінації "Найкращий вокаліст"; 
- грамота за участь у Ювілейному міжнародному фестивалі "Барви осені" у м.Києві; 
- подяка від спілки дитячих колективів "Сонце" за активну участь у районному конкурсі "Берегиня"; 
- диплом від спілки дитячих колективів "Сонце" за перемогу в конкурсі "Берегиня". 
Руденко І.О.
- грамота від Червонозаводської в місті Харкові ради за І місце в районному конкурсі "Молода людина року" в номінації "Наукова діяльність". 
Шевченко Р.
– диплом від Харківської обласної організації за участь у ІІ щорічному фотоконкурсі "Харків – місто закоханих".

2008-2009 н.р.

Таванець О.К. – подяка за активу участь в організації та проведенні всіх заходів  та акцій, які організовує міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді «Довіра»; 

грамота Харківського центру волонтерів за активну волонтерську діяльність та сприяння розвитку волонтерського руху в м. Харкові; 

подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей;

грамота від Управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту за І місце у районному етапі міського конкурсу «Молода людина року – 2008» в номінації «Громадська діяльність»

Лактіонов Д. – подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за плідну, клопітну працю і благодійну допомогу в організації та розвитку навчально-виховного процесу, матеріального забезпечення, правового виховання дітей та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей; 

Фесенко К. - подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за плідну, клопітну працю і благодійну допомогу в організації та розвитку навчально-виховного процесу, матеріального забезпечення, правового виховання дітей та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей; 

Упір Д. - подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за плідну, клопітну працю і благодійну допомогу в організації та розвитку навчально-виховного процесу, матеріального забезпечення, правового виховання дітей та з нагоди Міжнародного дня захисту дітей; 

Кравченко Л. – лауреат пісенного фестивалю-конкурсу естрадних виконавців вищих навчальних закладів Харківщини "Студоспів - 2008". 

Маруха Ю.С. - подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Алієва А.А. - подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Варлашкіна А.Ю. - подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Тіщенко Н.Л. -  подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Токатли Н.М. -  подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Перцева Є.М. -  подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей; 

Поцхверашвілі М.Є. -  подяка керівництва притулку для дітей «Гармонія» служби у справах дітей ХОДА за вагомий внесок в освітній і культурний розвиток дітей;

Досягнення студентів за 2009-2010 навчальний рік


Студентська рада інституту - переможець Міського конкурсу студентських рад в номінації «Кращий орган студентського самоврядування державного ВНЗ»;

Таванець О.В. - грамота Харківського центру волонтерів за активну волонтерську діяльність та сприяння розвитку волонтерського руху в м. Харкові;

Набока Д.Ю. - грамота Червонозаводського району; Ільченко Н. - диплом за 1 місце у районному фотоконкурсу «Ми майбутнє твоє Україно» в номінації «Україна Мальовнича»; 

Яковченко Ю. - диплом за 2 місце у районному фотоконкурсу «Ми майбутнє твоє Україно» в номінації «Твої таланти, Україно»;

Шибалкіна Ю.С. - диплом за 3 місце у районному фотоконкурсу «Ми майбутнє твоє Україно» в номінації «Зв'язок поколінь»;

Ізюмова М. - у складі театру вогню брала участь у полуфіналі конкурсу «Україна має таланти».

Мірошниченко М. - зарахований до складу збірної команди України з регбі.

Команда футболістів посіла ІІ місце у Спартакіаді Червонозаводского району.

Команди з аеробіки посіла І та ІІІ місця в районному конкурсі з аеробіки.

Команда КВК – посіла ІІ місце на п’ятому Всеукраїнському фестивалі КВК команд ВНЗ Міністерства фінансів України.