61003, м. Харків,
пров. Плетньовський,
буд. 5
Харківський інститут фінансів
Київського національного торговельно-економічного університету
(057) 731-33-65
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЗВІТ
спортивно-масової роботи кафедри фізичного виховання

Спортивно-масова робота кафедри спрямована на формування активного способу життя, підвищення ролі фізичної культури та спорту, організацію активного відпочинку та зміцнення здоров’я студентів.

Викладачі кафедри щодо виконання доручення Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з 07.09.2015 по 11.09.2015 провели Олімпійський урок та Олімпійський тиждень.

Куделко В.Е., кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, зав. кафедрою фізичного виховання ХІФ прочитала лекцію «Олімпійський рух в Україні». Мета уроку – пропаганда здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвиток олімпійського руху в Україні шляхом залучення якомога більшої кількості молоді до занять спортом.

Олімпійський тиждень відкрила вікторина, яку провели серед студентів І курсу. Було задано 47 питань з олімпійської тематики.

В парковій зоні продовжили олімпійський тиждень змагання з легкоатлетичного кросу. Прийняли участь студенти ІІ курсу. Юнаки – 1500м, дівчата – 500м.

В спортивній залі Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету відбулася товариська зустріч з волейболу між командою студентів ХІФ та командою ХГТОДЕУ.

Збірна команда ХІФ з футболу зіграла з командою «Металіст-ліга» з рахунком 3 : 3.

В 2015-2016 навчальному році викладачі кафедри запровадили участь Харківського інституту фінансів в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області. Вперше збірні команди взяли участь у змаганнях з шашок та шахів, настільного тенісу, волейболу та футболу.

Збірна команда ХІФ з шахів 9.10.2015 р та 13.10.2015 р. приймала участь у змаганнях Спартакіади ВНЗ м. Харкова «Спорт протягом життя», яка посіла ІІІ місце в ІІІ підгрупі.

Збірна команда ХІФ з шашок 23.10.2015 р. приймала участь у змаганнях Спартакіади ВНЗ м. Харкова «Спорт протягом життя», яка посіла ІІІ місце в ІІІ підгрупі.

Збірна команда ХІФ з настільного тенісу 2.12.2015 р. та 3.12.2015 р. приймала участь у змаганнях Спартакіади ВНЗ м. Харкова «Спорт протягом життя», яка посіла ІІІ місце в ІІІ підгрупі.

Збірні команди ХІФ юнаків та дівчат з волейболу з 02.03.2016 по 15.04.2016 приймали участь у змаганнях Спартакіади ВНЗ м. Харкова «Спорт протягом життя». Жіноча команда з волейболу, яка, дебютуючи у змаганнях Спартакіади, посіла перше місце у своїй підгрупі та вийшла в першу лігу змагань.

Збірна команда футболістів під керівництвом старшого викладача Болтєнкової О.М. приймала участь в обласних щорічних змаганнях «Спорт протягом життя» серед студентів ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації Харківської області. Провела 5 ігр.

Підготували команду з аеробіки групи 21ф до виступу 22 травня 2016 року у параді вищих навчальних закладів та презентації їх потенціалу під девізом «Європейському місту – європейську освіту».

В 2015-2016 навчальному році були проведені: ІІІ Спартакіада першокурсника, ІІІ Спартакіада серед професорсько-викладацького складу та співробітників ХІФ і ІІІ Спартакіада студентів ХІФ.

Кафедрою фізичного виховання була проведена з 07.10.2015 по 25.11.2015 р. Спартакіада ХІФ серед студентів І курсу. В рамках Спартакіади було проведено першість з настільного тенісу, легкоатлетичний кросс, турніри з шашок та шахів, гімнастичне багатоборство серед дівчат та силове багатоборство серед юнаків, в спортивній залі Гідрометеорологічного технікуму проведені змагання з волейболу.

З 15 січня 2016 р. по 29 січня 2016 р. у ХІФ провели ІІІ Спартакіаду серед викладачів та співробітників інституту. В рамках Спартакіади були проведені турнір з шашок, шахів, змагання з настільного тенісу. У змаганнях прийняло участь понад 45 співробітників ХІФ.

21.01.2016 р. в лісопарковій зоні на лижній базі провели «День здоров’я». У святі здоров’я прийняли участь 17 викладачів та працівників інституту. Було запропоновано пішу прогулянку, лижну прогулянку та дружнє чаєпиття.

З 17.02.2016 р. по 27.04.2015 р. пройшла остання ІІІ Спартакіада ХІФ серед студентів в цьому навчальному році. Проведено першість з настільного тенісу, турніри з шашок та шахів, гімнастичне багатоборство серед дівчат та силове багатоборство серед юнаків, в спортивній залі Гідрометеорологічного технікуму були проведені змагання з волейболу.

11.02.2016 р. збірна команда з міні-футболу провела товариську зустріч з командою Харківського торговельно-економічного інституту КНТЕУ.

16.02.2016 р. студенти нашого інституту приймали участь у спортивному святі «Найсильніший» в Харківському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

26.04.2016 р. приймали участь студенти, директор, викладачі та співробітники інституту у спортивному святі (присвяченому дню Чорнобиля) в Харківському торговельно-економічному інституті КНТЕУ.

27.04.2016 р. в актовому залі інституту провели спортивне свято. Визначились переможці та призери в змаганнях з аеробіки та закриття IІІ Спартакіади Харківського інституту фінансів.

27.05.2016 р. викладачі кафедри приймали участь в організації та проведенні змагань з міні-футболу серед студентів ХІФ І-V курсу на кубок Директора.

14.06.2016 року було проведено урочисте відкриття Олімпійського дня 2016. В актовій залі інституту зібралось понад 180 студентів. Викладачами кафедри фізичного виховання було проведено тематичну бесіду «Розвиток олімпійського руху в Україні». Мета бесіди поширення ідей олімпізму серед студентів, пропаганда здорового способу життя, залучення студентів до регулярних занять фізичною культурою та спортом, привернути увагу та зацікавити студентів до участі в біговій програмі.

В парковій зоні (спортивний майданчик інституту) викладачі кафедри фізичного виховання організували пробіг 1000 м серед студентів І-ІІ курсу. Для студентів спеціальної медичної групи було проведено оздоровчу ходьбу на 1000м.

В пробігу прийняли участь 163 студента, а в оздоровчій ходьбі 47 студентів спеціальної медичної групи, за підтримки 78 вболівальників.

Олімпійський день проводився виключно викладачами та керівництвом ХІФ. Підтримки спонсорів, ЗМІ, фінансової допомоги, федерацій з видів спорту та інших організацій не було.